Egzaminy Cambirdge w naszej szkole

🎓Ostatnio dużo u nas ważnych wydarzeń i taka była również ostatnia sobota 10.06.

Kolejny już raz w naszej szkole odbyły się Egzaminy Cambirdge ⚜.

💥Niewtajemniczonym powiemy, że jesteśmy jedyną szkołą w okolicy posiadająca status Cambridge English Preparation Center o nr PL 277, w której:

⭐przygotowujemy uczniów do prestiżowych egzaminów Cambridge (już od 7 roku życia!), ale to jeszcze nie wszystko…

⭐ jesteśmy również oficjalnym organizatorem egzaminów w naszej siedzibie.

🧐Egzaminacyjna ścieżka językowa nie jest jednak przeznaczona dla każdego a jedynie dla tych najwytrwalszych i najambitniejszych

uczniów, a tych w English House nie brakuje💪. Kolejny już raz duża grupa naszych uczniów podeszła do tych wymagających egzaminów na różnych poziomach zaawansowania, a konkretnie w tym roku aż pięciu. Od egzaminów YLE dla najmłodszych: Starters, Movers i Flayers po egzaminu dla młodzieży i dorosłych na poziomie B2 FIRST ( FCE) i C1 ADVANCED (CAE)⭐. Duma nas rozpiera, że kolejna tak liczna grupa naszych uczniów sprostała tym wymagającym egzaminom, a niektórzy podeszli do nich już po raz kolejny zdobywając następne szczeble na swojej indywidualnej ścieżce rozwoju językowego 📈.

…I teraz trochę włożymy kij w mrowisko….😳🐜

Pytanie tylko ,👉 PO CO W OGÓLE ZDAWAĆ EGZAMINY CAMBRIDGE?❓

Dla prestiżu? Dla oswojenia stresu egzaminacyjnego? Dla certyfikatu językowego? A może z potrzeby dumy, że zna się język?

Ile osób, tyle odpowiedzi, ale to, dlaczego warto wytrwać na ścieżce egzaminacyjnej, to przede wszystkim — ilość możliwości jakie one dają 💪.

📌 Egzamin Cambridge to z jednej strony inwestycja w przyszłość, a z drugiej — zebranie owoców ciężkiej, językowej pracy, bo jeśli sami profesorowie Cambridge ⚜🎓. sprawdzają testy naszych uczniów, a później podsumowują punkty i przyznają certyfikat potwierdzający znajomość angielskiego na danym poziomie, to nie ma przypadku. Obiektywna ocena z Cambridge to przepustka w świat…🚀

👍 umożliwia studiowanie na międzynarodowych, wymarzonych uczelniach,

👍 pozwala na zatrudnienie u prestiżowych zagranicznych pracodawców,

👍 ułatwia życie w państwach anglojęzycznych,

👍 otwiera drzwi do międzynarodowych projektów, wyjazdów, lepszej kariery…

Wiadomo, dzień egzaminów jest dość stresujący, ale tylko odrobinę, bo obserwując naszych uczniów i ich wyniki od lat, możemy z całą stanowczością stwierdzić, że nasza kadra świetnie przygotowuje uczniów właśnie do tego wydarzenia i nie tylko. Ogromna satysfakcja i ekscytacja pozwala uczniom oswoić się z samą ideą egzaminów, więc późniejsze egzaminy na koniec ósmej klasy, czy matura — to dla nich jak bułka z masłem 🥯.

A dzień rozdania dyplomów… To dopiero wydarzenie! 🥰 Duma, wzruszenie, satysfakcja, spełnienie, radość — całe spektrum pozytywnych emocji. I słusznie! Bo skoro dzieci aplikują sobie takie ambicje, motywację i chęć dążenia do sukcesu, to taka postawa zostanie z nimi na dalsze lata już dorosłego życia👍.

❤ Już teraz gratulujemy wszystkim uczestnikom egzaminów ogromnych sukcesów, motywacji , determinacji a zwłaszcza wytrwałości w dążeniu do celu i pracowitości. Brawo 👏👏👏. Jesteście wspaniali .

A wszystkim naszym lektorom, którzy przygotowywali uczniów do tegorocznych egzaminów gratulujemy wspaniałych sukcesów dydaktycznych. To dzięki Wam i waszej pracy 👩‍🏫 nasi uczniowie są super przygotowania 👌.

Gorące podziękowania kierujemy również do naszego teamu administracyjnego, który spisał się na medal i jak zwykle wzorowo zorganizował nasz tegoroczny egzamin w English House 💎.

Chcesz wiedzieć więcej o naszej szkole, wejdź tutaj ℹ️: www english-house.pl

Albo po prostu zadzwoń do nas a my odpowiemy na nurtujące Cię pytania 🤗 8

📞Wąbrzeźno/ Płużnica: 733 933 357

📞 Toruń: 733 004 564