Super Adults

Super Adults

Intensywny kurs dla dorosłych na różnych poziomach zaawansowania. Kursy In-company

Kurs przeznaczony jest dla dorosłych zarówno tych którzy już wcześniej uczyli się języka angielskiego oraz dla tych którzy dopiero zaczynają przygodę  z nauką tego języka. A może zależy ci na udoskonaleniu swoich majętności językowych, ponieważ współpracujesz z zagranicznymi  kontrahentami, lub po prostu chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe lub przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, wyjazdu służbowego ?  Jeśli TAK, nie zwlekaj, nie ma na co czekać- ten kurs jest dla Ciebie.

My nie ograniczamy się do jednej metody nauczania, dlatego podczas kursu wykorzystywane jest wiele metod tak aby w jak najlepszy sposób dostosować się do indywidualnych możliwości kursanta.  

Ten kurs jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla firm, instytucji jak również osób indywidualnych chcących doskonalić swoje umiejętności komunikacyjne.

  • Przedział wiekowy20+ lat
  • PoziomA1 - C1
  • Liczba spotkańod 30 - 60 zajęć
  • Częstotliwość2 x 45 min lub 1 x 90 min w tygodniu
  • Wielkość grupyod 6 do 8 osób

Co dokładnie otrzymujesz podczas tego kursu:

  1. Solidną dawkę wiedzy językowej dostosowaną do Twoich możliwości oraz potrzeb.
  2. Duża ilość ćwiczeń językowych polegających na doskonaleniu umiejętności mówienia skutkuje łatwością komunikacji.
  3. Motywację oraz ogrom pozytywnej energii do nauki języka angielskiego, który pomoże Ci podnosić swoje kompetencje zawodowe.

FORMULARZ ZAPISÓW

Jeśli chcesz zapisać swoje dziecko na kurs – wypełnij formularz. Oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe w celu uzgodnienia szczegółów. 

Wypełnienie formularza nie oznacza zapisu na kurs i nie jest zobowiązujące.