RUSZYŁY ZAPISY NA KURS DLA ÓSMOKLASITWÓW Z MATEMATYKI!

Uwaga, uwaga — wyciągamy ÓSMOKLASISTÓW oraz SIÓDMOKLASISTÓW z matematycznych tarapatów!

‼️ Egzamin zbliża się wielkimi krokami. Za chwilę uczniom przyjdzie się zmierzyć z próbnym testem, a wtedy wyjdzie czarno na białym, jak bardzo Twoje dziecko potrzebuje matematycznego wsparcia.

❌ Nie ukrywajmy, matematyka dla przeciętnego ucznia to katorga. Przedmiot nielubiany, niezrozumiany, budzący skrajne emocje.

Choćby nie wiem jak uczniowie ósmej klasy lamentowali, to tak czy inaczej nie ominie ich najważniejszy egzamin na koniec podstawówki. ⚠️ Czy obawiasz się o wynik, który ma przesądzić o dalszej edukacji Twojego dziecka i otworzyć mu – a nie zablokować (!) – drogę do wymarzonej szkoły?

🚀🚀🚀 Razem z MATPLANETĄ przybywamy na pomoc UCZNIOM KLAS 7-8! Wesprzemy Was w opanowaniu, nadrobieniu i ugruntowaniu matematycznej wiedzy. Mamy jeszcze 8 miesięcy, aby wyjść na prostą i zdobyć swobodę w rozwiązywaniu wszelkich zadań.

W tym miejscu ogłaszamy wielki NABÓR do nowej grupy MATPLANETY: 📣 WYCIĄGARKI DLA ÓSMOKLASISTÓW.

Ale nie tylko! Na tegoroczny kurs zapraszamy również uczniów klasy SIÓDMEJ. Choć wiemy, że do egzaminu wasze pociechy mają nieco więcej czasu, warto pomyśleć o edukacji JUŻ TERAZ.. Aby za rok nie było niespodzianki 🤭

💪 Ruszamy, gdy tylko 5 chętnych wskoczy na nasz pokład w Wąbrzeźnie.

Jaki mamy plan?

📌 Najpierw odświeżymy sobie zdobytą wiedzę, potem nadrobimy zaległości i okiełznamy materiał, który do tej pory sprawiał problemy, a na końcu… wyprzedzimy program.

📌 Mamy wielki cel — maksymalnie przygotować Twoje dziecko do bezstresowego podejścia do egzaminu i zaliczenia go jak najlepiej. Potęga naszego planu to genialny program MATPLANETY, świetny, wyrozumiały trener Paweł, małe i komfortowe grupy, a przede wszystkim przyjazny sposób nadrabiania zaległości i szlifowania wiedzy.

📞 733 933 357

Zadzwoń po więcej szczegółów lub zarezerwuj miejsce w pierwszej kolejności.

📍 Znajdziesz nas w WĄBRZEŹNIE przy ul. Żołnierza Polskiego 2A, a także w PŁUŻNICY 55B.

O matplanetowych kursach przeczytasz także tutaj: https://www.zajeciazmatematyki.pl/wabrzezno