Super Teens

Super Teens

Intensywny kurs przygotowujący do matury

Kurs przeznaczony jest dla ambitnej młodzieży która pragnie osiągnąć wysokie wyniki na maturze rozszerzonej z języka angielskiego i dostać się na wymarzone uczenie. Podczas zajęć uczniowie nie tylko szlifują gramatykę na poziomie rozszerzonym, ale ogromny nacisk jest również kładziony na komunikację.

  • Przedział wiekowy15 - 19 lat
  • PoziomB2
  • Liczba spotkań60 zajęć
  • Częstotliwość2 x 60 minut / tygodniowo
  • Wielkość grupyod 6 do 8 osób

Co dokładnie otrzymujesz podczas tego kursu:

  1. Praktyczną i solidną wiedzę niezbędną do tego aby bez problemów i stresów zdać jeden z najważniejszych egzaminów w życiu osiągając najwyższe wyniki.
  2. Możliwość rozwijania wszystkich umiejętności językowych, które będą doskonalone zgodnie z Twoimi potrzebami.
  3. Ogromną dawkę swobodnej komunikacji w języku obcym, która pozwoli nie tylko na bezstresowe osiągnięcie wysokich wyników na egzaminie maturalnym, ale również na bezproblemowe porozumiewanie się w j. obcym w życiu codziennym tak niezbędne w dzisiejszych czasach.

Jak wyglądają zajęcia?

W trakcie zajęć wykorzystywane są zarówno najnowsze technologie jak również  platformy edukacyjne, aplikacje oraz „authentic materials” przez co lekcje są ciekawe i angażujące. Uczniowie podczas zajęć oraz w trakcie luźnej komunikacji posługują się językiem angielskim co sprawia, że nie mają najmniejszych problemów podczas egzaminu maturalnego.

U nas nie ma jednej metody pracy, ponieważ każdy kursant ma inne potrzeby, dlatego sposób naszej pracy dostosowujemy indywidualnie do możliwości oraz potrzeb kursanta.

CHCIAŁBYŚ ZAPISAĆ DZIECKO, ALE NIE WIESZ NA JAKIM JEST POZIOMIE?

Aby jak najlepiej dopasować kurs do możliwości i potrzeb ucznia przeprowadzamy test poziomujący, który pozwala już na wstępnym etapie zweryfikować umiejętności kursanta, w tym celu skontaktuj się z naszym sekretariatem: sekretariat@english-house.pl

FORMULARZ ZAPISÓW

Jeśli chcesz zapisać swoje dziecko na kurs – wypełnij formularz. Oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe w celu uzgodnienia szczegółów. 

Wypełnienie formularza nie oznacza zapisu na kurs i nie jest zobowiązujące.