Super Junior

Super Junior

Intensywny kurs przygotowujący do egzaminu 8-klasisty

Kurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych chcących płynnie komunikować się w języku obcym oraz bez problemu radzić sobie podczas zajęć językowych w szkole.

Podczas zajęć uczniowie nie tylko szlifują gramatykę na poziomie dostosowanym do ich możliwości i poziomu językowego, ale ogromny nacisk jest również kładziony na komunikację, swobodne posługiwanie się j. obcym w codziennych spontanicznych sytuacjach oraz pozostałe równie istotne sprawności językowe.

Jednym z głównych założeń kursu jest również bezstresowe i systematyczne przygotowanie uczniów do egzaminu ósmoklasisty.

  • Przedział wiekowy8 - 12 lat
  • PoziomA1 - B1
  • Liczba spotkań60 zajęć
  • Częstotliwość2 x 60 minut / tygodniowo
  • Wielkość grupyod 6 do 8 osób

Jak wyglądają zajęcia?

W trakcie zajęć uczniowie uczą się za pomocą gier i zabaw językowych, jak również  wykorzystywane są najnowsze technologie takie jak platformy edukacyjne, aplikacje oraz „authentic materials” przez co lekcje są ciekawe i angażujące.

Uczniowie podczas zajęć oraz w trakcie luźnej komunikacji posługują się językiem angielskim co sprawia, że bariery językowe znikają, a uczeń nabiera pewności siebie.

Na zajęciach kursanci również rozwiązują liczne testy i przykładowe egzaminy ósmoklasisty tak aby pewnie i bez stresu podejść do egzaminu kończącego szkołę podstawową.  

U nas nie ma jednaj metody pracy, ponieważ każdy kursant ma inne potrzeby, dlatego sposób naszej pracy dostosowujemy indywidualnie do możliwości oraz potrzeb kursanta.

Co otrzymasz podczas kursu?

  1. Dużą dawkę solidnej wiedzy rozłożonej w czasie tak aby systematycznie, bez stresu i problemów i stresu ukończyć szkołę podstawową,
  2. Możliwość utrwalenia i powtórzenia materiału dydaktycznego wymaganego w szkole podstawowej.
  3. Przełamanie barier językowych i ćwiczenie swobodnej komunikacji.

FORMULARZ ZAPISÓW

Jeśli chcesz zapisać swoje dziecko na kurs – wypełnij formularz. Oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe w celu uzgodnienia szczegółów. 

Wypełnienie formularza nie oznacza zapisu na kurs i nie jest zobowiązujące.