Kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty

Przygotowanie do Egzaminów Cambridge

Jako jedyna szkoła w regionie jestem Centrum Przygotowującym do egzaminów Cambridge zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Kurs przeznaczony jest dla uczniów klas VII lub VIII chcących dobrze przygotować się do egzaminu po szkole podstawowej. Podczas zajęć utrwalane są wszystkie zagadnienia poruszane na egzaminie, jak również tłumaczone i nadrabiane zaległości jeśli sytuacja tego wymaga. Podczas zająć poza wieloma zadaniami i aktywizującymi ćwiczeniami kursant rozwiązuje testy egzaminacyjne, co pozwala oswoić się z formułą egzaminu i zminimalizować stres z tym związany.

 • Przedział wiekowyVIII klasa Szkoły Podstawowej
 • PoziomB1
 • Główne założenie Egzamin VIII-klasisty
 • Liczba spotkańod 30 - 60 zajęć
 • Częstotliwość2 x 45 min lub 1 x 90 min w tygodniu
 • Wielkość grupyod 6 do 8 osób

Co dokładnie otrzymujesz podczas tego kursu:

 1. Solidną dawkę wiedzy oraz powtórek, która pozwoli zdać egzamin ósmoklasisty na wysokim poziomie i pozwoli dostać się do wymarzonej szkoły średniej.
 2. Możliwość doskonalenia umiejętności  językowej w przyjaznej i bezstresowej atmosferze w małych grupach. 
 3. Kurs dostosowany do konkretnych potrzeb kursanta, powalający na ćwiczenie tych umiejętności jerzykowych, które tego wymagają.

FORMULARZ ZAPISÓW

Jeśli chcesz zapisać swoje dziecko na kurs – wypełnij formularz. Oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe w celu uzgodnienia szczegółów. 

Wypełnienie formularza nie oznacza zapisu na kurs i nie jest zobowiązujące.

  Curriculum is empty