Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge

Przygotowanie do Egzaminów Cambridge

Jako jedyna szkoła w regionie jestem Centrum Przygotowującym do egzaminów Cambridge zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Egzaminy Cambridge w naszej szkole odbywają się pod patronatem Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge PL 277.

Nasze kurs przygotowują do egzaminów Cambridge English Qualifications, które są dobrze znane na całym świecie i uznawane przez szkoły, uniwersytety oraz pracodawców z sektora prywatnego oraz publicznego we wszystkich krajach anglojęzycznych.  Zdany egzamin Cambridge daje Ci honorowany na całym świecie prestiżowy certyfikat potwierdzający  znajomość języka angielskiego zgodny ze skalą CEFR (Skalą Poziomów Rady Europy).

Kurs przygotowany jest w taki sposób aby uczniowie w przyjemny i zabawny sposób szlifowali wszystkie umiejętności wymagane na egzaminie. Zajęcia pozwalają dzieciom nabrać pewności siebie podczas przełamywania bariery językowej oraz  zdobywania pierwszych doświadczeń egzaminacyjnych. Egzaminy Cambridge English są również rewaluacyjnym rozwiązaniem dla młodzieży oraz dorosłych , którzy chcieliby uzyskać niezależne i renomowane potwierdzenie swoich umiejętności językowych, które pozwala na podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych.  Uczestnik tego kursu nie jest zobowiązany do zdawania egzaminu, decyzja ta jest podejmowana indywidualnie. 

  • Przedział wiekowy7+ lat
  • PoziomA1 - C1
  • Główne założenie Przygotowanie do egzaminów Cambridge
  • Liczba spotkań60 zajęć
  • Częstotliwość2 x 60 minut / tygodniowo
  • Wielkość grupyod 6 do 8 osób

Co dokładnie otrzymujesz podczas tego kursu:

  1. Możliwość uzyskania prestiżowego certyfikatu honorowanego w ponad 130 krajach na świecie, co pozwala na nowe możliwości.
  2. Pozwala na uzyskanie nowych kompetencji i kwalifikacji zawodowych tak bardzo wymaganych na obecnym rynku pracy.
  3. Jest wspaniałym sposobem na przełamanie bariery językowej dzieci oraz oswojenie się z formalną formułą egzaminu.

FORMULARZ ZAPISÓW

Jeśli chcesz zapisać swoje dziecko na kurs – wypełnij formularz. Oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe w celu uzgodnienia szczegółów. 

Wypełnienie formularza nie oznacza zapisu na kurs i nie jest zobowiązujące.