Lekcje pokazowe licencjonowaną metodą – Teddy Eddie

Rodzicu, czy wiesz, że w Wąbrzeźnie znajduje się nowoczesna, świeżo wyremontowana szkoła językowa dedykowana dzieciom już od 2 roku życia?Szkoła, w której do dyspozycji kursantów jest ponad 240 metrów kwadratowej przyjaznej, bezpiecznej i przytulnej powierzchni, idealnej do nauki?

Ta szkoła to English House. To Twój pewniak najlepszej edukacji językowej 🇬🇧 dla Twojego dziecka

.🤔 Jeśli chcesz, aby Twoja pociecha:

🇬🇧 już od najmłodszych lat obcowała z językiem angielskim,

🇬🇧 uzyskała pewną swobodę językową, zanim skończy podstawówkę, ojczystego, a także totalnie bezstresowo,

🇬🇧 uzyskała pewną swobodę językową, zanim skończy podstawówkę?

🇬🇧 uczyła się w szkole językowej, która pracuje na SKUTECZNYCH, ambitnych i EFEKTYWNYCH programach naukowych, w tym licencyjnych,

🇬🇧 zdobywała językową edukację w szkole językowej, która jest renomowana, ma świetne opinie i grono realnych kursantów, którzy osiągnęli wysoki poziom językowy,

🇬🇧 a do tego, aby zajęcia odbywały się w nowoczesnym miejscu w przyjaznych, estetycznych przestrzeniach,🤗 to zapraszamy do ENGLISH HOUSE przy

📍 ul. Żołnierza Polskiego 2a.

Jesteśmy szkołą językową z 10-letnim stażem. A edukację języka angielskiego oferujemy już maluszkom od 2-3 roku życia i to na licencjonowanej 🧸 metodzie Teddy Eddie. Co ważne potrafimy zaopiekować się językowo dzieckiem i młodzieżą w każdym wieku. To oznacza, że mamy przemyślaną ścieżkę edukacyjną aż do matury, a nawet dalej.

Mało tego najambitniejsi kursanci mają szansę wejść na jeszcze wyższy poziom językowy na kursach przygotowujących do prestiżowych egzaminów 💂 CAMBRIDGE. I u nas również przystąpić do takiego egzaminu. 🍬 Gdybyśmy mieli sięgnąć po słodką metaforę, pokusilibyśmy się o przyrównanie nas do wybitnej czekoladki ręcznie robionej ze szlachetnego 🍫 ziarna kakaowca, opakowanego w szeleszczący, elegancki papierek.

Bo rzeczywiście – z zewnątrz jesteśmy piękną, nowoczesną, świeżo wyremontowaną, dwupiętrową szkołą w centrum Wąbrzeźna. A wewnątrz – ciepłą i profesjonalną, ambitną, a zarazem radosną szkołą językową z doskonałą kadrą, która jak nikt inny potrafi motywować, wspierać i dodawać językowych skrzydeł każdemu kursantowi 👌

Rozkoszowanie się taką czekoladową rozpustą jest ucztą, na jaką zasługuje każde dziecko. I ambitni, świadomi rodzice powinni właśnie postawić na edukację, która daje gwarancję EFEKTÓW 🥇Musimy tutaj zaznaczyć, że poza tymi ostatnimi dajemy jeszcze coś więcej…… To nieukrywana miłość 🥰 do nauki angielskiego, którą zaszczepiamy naszym kursantom od maleńkości.

A kluczem do tego jest właśnie wspomniana wyżej metoda Teddy Eddie. Program oparty jest o mnóstwo wciągających zabaw i gier, tak atrakcyjnych dla małych kursantów, że każda minuta zajęć eliminuje choćby cień nudy. ❗️Wystarczy spojrzeć na statystyki tej licencjonowanej metody.

21 000 dzieci w wieku od 2 do 7 lat z całej Polski chodzi na misiowy angielski (jak potocznie nazywamy kursy Teddy Eddie).➡️ W czym tkwi ten fenomen? Zajęciom towarzyszy ukochany, pluszowy miś Teddy Eddie. Jest tak uroczo psotny, że dzieci potrafią piszczeć z ekscytacji. I wprost nie mogą doczekać się kolejnych zajęć. Co ciekawe, kiedy rodzice mówią, że ich dziecko chodzi na kurs angielskiego, sam kursant myśli, że przychodzi do naszej szkoły na super fajne zabawy.I zarówno rodzice, jak i dzieci mówią prawdę 😊 Bo podczas zajęć mali kursanci – niczym gąbeczki chłoną angielski w ogromnych ilościach.

Wszystko dlatego, że uczą się języka najbardziej naturalnie na świecie – jak języka ojczystego. Wystarczy, że lektorka mówi do dzieci tylko po angielsku, a one łapią znaczenie zdań z kontekstu. Od momentu, kiedy zaczną misiową edukację 🐻 angielski przestanie być przez nich traktowany jak język obcy. Już zawsze będą mieć miłe odczucia co do niego. A nauka w późniejszych etapach będzie przychodzić im lekko.

➡️ Brzmi jak marzenie? Tylko dla tych, którzy jeszcze nie mieli szansy przetestować lekcji Teddy Eddie. I właśnie tych chcielibyśmy zaprosić na…🎉 LEKCJE POKAZOWE.

Okazja będzie już ⏰ 19 czerwca. To wówczas otworzymy drzwi do naszej szkoły, gdzie każdy rodzic wraz z pociechą w wieku 2-7 lat przekona się na własnej skórze, że metoda jest fenomenalna i warto zapisać dziecko na taki misiowy angielski. Tego dnia szykujemy jeszcze jedno ekscytujące wydarzenie…🥳 DNI OTWARTE…

To taki Sylwester w czerwcu z okazji naszej nowej lokalizacji! Szykuje się piękna imprezka, aby poznać się jeszcze lepiej.➡️ Jak zapisać dziecko na jedną z lekcji pokazowych? Najszybciej zrobisz to przez formularz ze strony:📌https://lekcjepokazowe.pl/przetestuj-bezplatne-zajecia/

Wybierz 📍 WĄBRZEŹNO i uzupełnij kilka rubryk, a szybko ktoś od nas zadzwoni, aby dopiąć rezerwację i potwierdzić miejsce.A jeśli wolisz ☎️ zadzwonić, to pod tym numerem czeka na Ciebie Nikola, która w tygodniu między godz.: 13:00 a 19:00, chętnie odbierze telefon, aby udzielić Ci wszelkich odpowiedzi. ☎️ 733 933 357

Akceptujemy tutaj również zgłoszenia przez 💬 messenger, więc nie obawiaj się również tego sposobu kontaktu z nami. Gdzie znajduje się nasza nowa, wyremontowana siedziba?

I szczerze – nie możemy się doczekać, kiedy nas odwiedzisz ze swoim maluszkiem, z którego zrobimy prawdziwego poliglotę 😍